Hello Fans 2020

Drazí příznivci,

přejeme vám úspěšný a pohodový rok 2020 a těšíme se na spoustu akci a vami!!

Zdar a sílu!

Všechny moje tváře!

Zbrusu nové video "Všechny moje tváře" můžete uzřít zde! Nezapomeňte dát like a sdílet.!

Drazí fanoušci

nějakou dobu jsme o sobě nedaly vědět, ale vězte, že o to více jsme makaly za zavřenými dveřmi. Jak jste jistě nemohli nezaregistrovat, opustila nás basistka Bass Barue a basové žezlo převzala stejně šmrncovní Tess The Bass Emotikona smile  Takže kromě personálních změn a s tím spojených komplikací jsme se celý uplynulý čas snažily naučit pomalu dýchat, vzájemně se poslouchat a povýšit úroveň našich instrumentálních schopností a vědění, až jsme z toho nahrály CD. Křest nového CD bude 18. března v Ostravě v klubu Barrák a poté vám zde přineseme i nějakou tu ochutnávku. Hostovat bude dámská kapela Loretta z Brna, kterou můžete znát i z dob dávněji minulých. S touto kapelou se budeme potkávat pravidelně na babských rockfestech, na které jsme byly přizvány. Takže sledujte dění, v sekci koncerty jsme zveřejnily potvrzené akce a přibývají další. Těšíme se na vás!!!

Drazí..

léto odletělo, podzim usedá a nostalgie se vkrádá do našich duší. Bylo nám potěšením, setkávat se s vámi na nejrůznějších akcích a děkujeme všem za skvělou atmosféru a energii, díky které pomalu dáváme dohromady další materiál a v blízké době vypustíme do světa singl, který jsme pro vás přes léto nahrály. Tentokrát opět trochu v jiném kabátě. Čeká nás další natáčení, spousta tvoření, klubové akce a jistojistě spousta příjemných setkání a konfrontací.. Sledujte dění, choďte na koncerty, čekejte nečekané a nežerte maso, nepijte mléko a nikoho nesuďte..!

zdar a sílu, vaše kapriolovské děvuchy

Drazí příznivci...

pokřtily jsme CD Ego, byla to skvělá akce a díky všem, kteří jste se toho zúčastnili..!! :-) Těšíme se na vás na dalších koncertech, sledujte dění a přijďte zas..! CD Ego si nyní můžete koupit v našem eshopu. Zde je možné zhlédnout průběh celé akce držte lajnu, zatím zdar a sílu..!!

Nový singl a video

Drazí příznivci, přinášíme vám  nový singl "Nezapomínám". A vy si jej nezapomeňte pustit hezky v HD  Věříme, že se vám bude líbit  zdar a sílu..!!!

Křest nového CD EGO

Přijďte na křest nového CD EGO 6.4.2013 do Barráku ;-). Součásti křtu je i oslava deseti let od vzniku kapely!!!